U.S. Web Design Standards - Paragraphs (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Image
nn: Bilete

en: Off
nn: Av
