USWDS Storybook (3.13.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Year
sr: Година

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Required field
sr: Обавезно поље
