USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Search
mr: शोध

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर

en: Close
mr: बंद

en: Topics
mr: विषय

en: Required field
mr: आवश्यक फील्ड
