USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Search
ar: بحث

en: Menu
ar: القائمة

en: Year
ar: السنة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Close
ar: إغلاق

en: Topics
ar: المناقشات

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Required field
ar: حقل ضروري
