USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Menu
be: Меню

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Topics
be: Тэмы

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Required field
be: Патрабаванае поле
