USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Home
de: Heim

en: Search
de: Leita

en: Menu
de: Valmynd

en: Year
de: Ár

en: Month
de: Mánaður

en: Day
de: Dagur

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: Mars

en: April
de: Apríl

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Desember

en: Topics
de: Evni
