USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Menu
he: תפריט

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Year
he: שנה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Close
he: סגירה

en: Topics
he: נושאים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: @count minutes
he: @count דקות

en: More information
he: מידע נוסף

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Required field
he: שדה נדרש

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
