USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (40 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Search
ja: 検索

en: Time increment
ja: 時間の増分

en: Menu
ja: メニュー

en: Year
ja: 年

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Month
ja: 月

en: Introduction
ja: 序文

en: Day
ja: 日

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Close
ja: 閉じる

en: Topics
ja: トピック

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Next page
ja: 次ページ

en: @count minutes
ja: @count 分

en: More information
ja: 詳細情報

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Lock
ja: ロック

en: Required field
ja: 必須フィールド

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
