USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

en: Menu
lt: Meniu

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Year
lt: Metai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Month
lt: Mėnesis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Day
lt: Diena

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Close
lt: Uždaryti

en: Topics
lt: Temos

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Lock
lt: Užrakints

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
