Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Weight value must be numeric.
eo: Peza valoro devas esti numera.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
