Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um
