Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Changed
it: Modificato

en: Language code
it: Codice della lingua

en: About
it: Informazioni

en: Weight value must be numeric.
it: Il valore del peso deve essere numerico.
