Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Weight value must be numeric.
cy: Mae'n rhaid i werth pwysau fod yn rifol.
