Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Documentation
de: Dokumentation

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: External Link
de: Externer Link

en: External
de: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Changed
de: Geändert

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: About
de: Über

en: Internal
de: Intern

en: Weight value must be numeric.
de: Der Wert für die Reihenfolge muss numerisch sein.

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
