Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: Weight value must be numeric.
jv: Biji bobot kudu angka wilangan.
