Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Weight value must be numeric.
bo: ལྗིད་ཚད་ངེས་པར་དུ་གྲངས་ཀ་ཡིན་དགོས།
