Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: External
hi: बाहरी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में

en: UUID
hi: युयुआइङी
