Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: External
hu: Külső

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: About
hu: Leírás

en: Weight value must be numeric.
hu: A súlyozás számérték kell legyen.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
