Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: XML file
kn: XML ಕಡತ
