Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: View
os: Фенд
