Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
