Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
