Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
