Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-alpha1 - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Archive
sr: Архива

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]
