Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Picture
lv: Attēls

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Tools
lv: Rīki

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: Revision
lv: Revīzija

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Editor
lv: Redaktors

en: Administrator
lv: Administrators

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Compact
lv: Kompakts

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.
