Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-4.07) - en to nl translation catalogue (118 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Search keywords
nl: Zoektermen

en: Components
nl: Componenten

en: Upload
nl: Uploaden

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Menu link
nl: Menulink

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Publisher ID
nl: Uitgever-ID

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: General
nl: Algemeen

en: Original
nl: Origineel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: author
nl: auteur

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Editor
nl: Redacteur

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Page description
nl: Paginabeschrijving

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: All messages
nl: Alle berichten

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Errors and warnings
nl: Fouten en waarschuwingen

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Error messages to display
nl: Soorten foutmeldingen die worden weergegeven

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
nl: Het wordt aangeraden om geen foutmeldingen te tonen op sites die 'live' zijn.

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Load More
nl: Meer laden

en: All messages, with backtrace information
nl: Alle berichten, met backtrace informatie

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: A boolean indicating whether the node is published.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node is gepubliceerd.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: With selection
nl: Met selectie

en: The time that the custom block was last edited.
nl: Het tijdstip waarop het aangepaste blok voor het laatst is aangepast.

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: The log entry explaining the changes in this revision.
nl: Het log-item waar de wijzigingen in deze revisie worden uitgelegd.

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: A brief description of your block.
nl: Een korte beschrijving van het blok.

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Revision Log
nl: Revisielog

en: Save media
nl: Media opslaan

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
nl: Berekende menulink van de node (alleen beschikbaar tijdens het opslaan).

en: Document file
nl: Documentbestand
