Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (8.x-5.0-alpha1 - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
