Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (9.0.11) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: All messages
mn: Бүх мэдээллүүд

en: Errors and warnings
mn: Алдаанууд ба анхааруулгууд

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
mn: Үйлдвэлрлэлийн орчимд ажиллаж байгаа сайтууд ямар ч алдааг харуулахгүйг зөвлөмж болгодог.
