Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་
