Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Reset
et: Tühista

en: Feed
et: Andmevoog

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Layout
et: Paigutus

en: blog
et: blogi

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Most popular
et: Populaarseim

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.
