Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Tags
uk: Теґи

en: Categories
uk: Категорії

en: Reset
uk: Скинути

en: Feed
uk: Канал

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Layout
uk: Макет

en: blog
uk: блоґ

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Blog
uk: Блоґ

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Listing
uk: Перелік

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Most Recent
uk: Найсвіжіші

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
uk: Обмеження матеріалу у символах - @limit, залишилось - <strong>@remaining</strong>

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.
