Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Tags
ps: بچوي

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
