Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Feed
lt: Srautas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: blog
lt: tinklaraštis

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
