Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Layout
sl: Postavitev

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran
