Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: blog
ug: بلوگ

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
