Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.4) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Body
ar: المتن

en: More
ar: المزيد

en: Tags
ar: وسوم

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Layout
ar: التنسيق

en: blog
ar: مدونة

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Clear
ar: مسح

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
