Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Blog
ast: Blogue

en: Authored on
ast: Autoría en
