Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
