Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.4) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: More
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
