Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.5) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Body
ca: Cos

en: More
ca: Més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Feed
ca: Canal

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Layout
ca: Disposició

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Blog
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Clear
ca: Neteja

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ca: Contingut que pertany a cert terme de taxonomia.
