Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.5) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: More
hu: Több

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Clear
hu: Törlés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: ...
hu: …

en: Offset
hu: Eltolás

en: Blog Listing
hu: Bloglistázás

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Related
hu: Kapcsolódó

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
hu: Egy bizonyos taxonómiakifejezéshez tartozó tartalom.
