Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.5) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Body
it: Corpo

en: More
it: Altro

en: Tags
it: Etichette

en: Categories
it: Categorie

en: Reset
it: Ripristina

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Filter
it: Filtra

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Clear
it: Cancella

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Meta tags
it: Meta tag

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
