Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: More
mg: Tohiny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao
