Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.5) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Body
oc: Còs

en: More
oc: Mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Categories
oc: Categorias

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Feed
oc: Flux

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Layout
oc: Afichatge

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Clear
oc: Escafar

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
