Varbase Blog (Corporate Blog) (10.0.5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: More
ta: மேலும்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: blog
ta: வலைப்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Blog
ta: வலைப்பு
