Varbase Blog (Corporate Blog) (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Default
os: Æнæивд
