Varbase Blog (Corporate Blog) (8.x-4.0-alpha2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Reset
he: איתחול

en: Feed
he: פיד

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
