Varbase Blog (Corporate Blog) (8.x-5.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Blog
lv: Blogs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
