Varbase Blog (Corporate Blog) (8.x-8.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Asc
hr: Uzlazno
