Varbase Blog (Corporate Blog) (9.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Categories
da: Kategorier

en: Reset
da: Gendan

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Meta tags
da: Meta-tags

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Blog post
da: Blogindlæg

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
da: Indhold som er knyttet til en bestemt term.
